obsah kontakt

ÚVOD


 Naše štěňata / OUR PUPPIES

Všechna štěňátka byla předána novým majitelům.

M: Tiffany Libošovská blata
Zdraví: DKK 0/0
Lov. zkoušky: PZ I.c res. CACT, SVP I.c,
Výstavy: V3, V2 res. CAC, černá plnochrupá temperamentní fenka, lovecky vedená.

O: DUAL PURPOSE MultiCH KV NV VSV BIS O´flanagan Vice Versa
Zdraví: DKK 0/0, DLK 0/0, PRA/CAT/RD - negativní
Lov. zkoušky: PZ 1.cena (nos 4), OVVR 1. cena (nos 4),
Tituly: DUAL PURPOSE, Výstavní pes roku KCHLS 06, Pracovní pes roku KCHLS 06, FCR Pes roku RK CZ 06, Český šampión, Polský šampión, Slovenský šampión,2x Klubový vítěz, 2x Národní vítěz,Vítěz speciální výstavy,BEST IN SHOW

Naše štěňátka


 King Libošovská blata

Narodil jsem se 22.7.1999 v Drahotěšicích. V 10. týdnu života jsem dostal nové jméno - Tymi. Absolvolval jsem tři výstavy ve třídě pracovní s oceněním V1, CAC a V, CAC, res. CACIB, výborný. Zkoušky lovecké upotřebitolnosti jsem absolvoval tyto: podzimní zkoušky, speciální zkoušky z vodní práce a všestranné zkoušky. Ve všech jsem obstál v I.ceně. Od 1.1.2002 jsem byl uchovněn, získal jsem označení "U" - všestranný pes. RTG vyšetření na displazii kýčelných kloubů mám s rentgenovým nálezem 0/0 odpovídající FCI normě A.

Dne 1.2.2002 Tymulínek tragicky zahynul.


 Tiffany Libošovská blata

Narodila se 16.5.2002 v Drahotěšicích. V 8. týdnu života dostala nové jméno - Bára. Je to temperamentní černě zbarvená plnochrupá fenka s PZ v I.c res.CACT RTG vyšetření na displazii kýčelných kloubů mám s rentgenovým nálezem HD 0/0 odpovídající FCI normě A.

Od 1.5.2005 jsem zažazena mezi chovné jedince plemene FCR.


 Tomík Libošovská blata

Narodil se 16.5.2002 v Drahotěšicích. Tomík je Bářin bratr a rovněž je plnochrupý s HD 0/0. Má složené zkoušky lovecké upotřibitelnosti PZ v I.c, MZPR I.c CACT, MFTR I.c CACT.

Od 1.5.2005 jsem zažazen mezi chovné jedince plemene FCR.


Pokud máte nějaké dotazy čí připomínky budeme rádi, když nám napíšete zde.